Про компанію

      1

Компанія Рокада на ринку більше 20 років і являється прямим виробником дорожніх знаків у Вінниці

     Дорожній знак є одним з основних елементів організації безпечного і правильного вуличного руху. За допомогою простих символів він допомагає правильно орієнтуватися в просторі, як людям, так і водіям. Асортимент виробленої нами дорожньої атрибутики є дуже великим - це покажчики, різні сервісні знаки, таблички, а також сучасні імпульсні світлодіодні знаки. Вся продукція, що випускається нами, є якісною та відповідає вимогам ДСТУ 4100: 2014 "Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування.

     Виготовлення зовнішньої реклами у Вінниці

     Зовнішня реклама - це такий сучасний вид реклами, який точно буде потрібно будь-який, а особливо швидко розвивається, організації або фірмі, яка займається торгівлею або надає різні послуги. Виробництво сучасних рекламних вивісок - це доля справжніх професіоналів. Якісна зовнішня реклама є половиною успіху вашої фірми, тому для її виробництва слід залучити бригаду найкращих майстрів своєї справи. Гарна вивіска може пробудити у потенційного покупця велике бажання зайти до вас, навіть якщо зовсім він цього не хотів.

     Штендер - це сучасна мобільна, невелика, переносна рекламна конструкція, яка користується в даний час величезною популярністю в багатолюдних місцях. В основному такі конструкції ставлять близько тротуару або дороги, поруч з рекламованим об'єктом, часто з вказівний стрілочкою.

   Виробництво аншлагів є одним з найважливіших етапів формування стилю організації. Велику металеву табличку на фасаді фінансової компанії і скромну пластикову табличку на дверях орендованого офісного приміщення ріднить головне: вони - обличчя фірми. Замовити сьогодні у нас такі види зовнішньої реклами можна недорого в найкоротші терміни. Ми також здійснюємо доставку продукції в усі райони Вінниці і за її межі. Крім цього ми займаємося продажем конусів дорожніх, світловідбивних плівок, а також продаємо оцинковану жерсть листову.

       Виготовлення:

- дорожніх знаків, знаків сервісу, знаків безпеки, знаків індивідуального проектування (за ескізами замовника) з світловідбиваючої плівки;

- зовнішня реклама - штендери, вивіски та ін .;

- аншлаги (таблички) - назва вулиць, номери будинків;

- металоконструкції.

     Продаж:

- конуса дорожні;

- світловідбиваючі плівка, плівка Oracal, Multi-Fix, плотерна порізка плівки;

- оцинкована жерсть листова (1х2) 0,55; 0,7; 0,8.

Популярні запити нашого сайту:

штендер вінниця, плотерна порізка вінниця недорого, реклама зовнішня виготовлення вінниця, виготовлення дорожніх знаків у Вінниці, виготовлення знаків сервісу вінниця, виготовлення знаків безпеки вінниця, виготовлення знаків на замовлення вінниця, знаки з світловідбиваючої плівки вінниця, зовнішня реклама вінниця, вивіски вінниця, аншлаги Віннниці , таблички вінниця, таблички на будинок вінниця, металоконструкції вінниця, продаж конуса дорожні вінниця, світловідбиваючі плівка вінниця, плівка Oracal вінниця, плівка Multi-Fix вінниця, плотерна поірізка плівки вінниця, оцинкована жесть листова вінниця, штендер винница, плотерная порезка винница недорого, реклама наружная изготовление винница, изготовление дорожных знаков в Виннице, изготовление знаков сервиса винница,изготовление знаков безопасности винница, изготовление знаков под заказ винница, знаки из светоотражающей пленки винница, внешняя реклама винница, вывески винница, аншлаги виннница, таблички винница, таблички на дом винница, металлоконструкции винница, продажа конуса дорожные винница, светоотражающая пленка винница, пленка Oracal винница, пленка Multi-Fix винница, плотерная порезка пленки винница, оцинкованная жесть листовая винница

шаблоны joomla

 2